Wychodząc naprzeciw sytuacji, która nas wszystkich zaskoczyła zapraszamy rodziców, nauczycieli, dzieci do Wirtualnego Gabinetu Psychologicznego.

Jeśli potrzebują Państwo:

• szczerej rozmowy,
  • wsparcia psychologicznego,
  • chcecie porozmawiać o trudnych emocjach,
  • przeżywacie chwile zwątpienia, trudności, lęk,
  • lub np. potrzebujecie porady jak zorganizować swój dzień na nowo w domu – piszcie.

Tak jak kiedyś pukali Państwo do naszego gabinetu chcąc porozmawiać, tak teraz można śmiało zapukać do nas wirtualnie.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 jest dla Państwa dostępna:

(Przedszkola objęte wsparciem: PP3, PP4, PP6, PP14, PP16, PP20, PP22, PP23, PP26, PP29, PP30, PP33, PP37, PP44, PP56, PP60, PP61, PP62)

(Przedszkola objęte wsparciem: PP2, PP5, PP8, PP18, PP21, PP24, PP25, PP28, PP36, PP38, PP42, PP43, PP46, PP51, PP53, PP54, PP 59)

Jak się z nami skontaktować?

1. Prosimy o przesłanie e-maila z propozycją terminu spotkania w powyższych godzinach, my odpowiemy e-mailem z linkiem do spotkania.
  2. W wyznaczonym terminie należy kliknąć na link i uruchomić program Teams. Będzie potrzebny Państwu włączony mikrofon, głośnik/słuchawki, ewentualnie kamera.

Wirtualny gabinet psychologiczny działa w ramach projektu pn. „Przedszkola dla wszystkich przyjazne 2” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. Umowa nr RPOP.09.01.04-16-0004/19-00 ze zm.